Księgowy ze znajomością języka angielskiego – Gmina Zbąszyń

Poszukujemy księgowego z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, do którego obowiązków należałoby m.in. sporządzanie sprawozdań finansowych dla organizacji w języku angielskim. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Opis stanowiska:
  • Praca jednozmianowa
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Dekretacje i księgowanie dokumentów
  • Uzgadnianie rzeczywistego stanu aktywów i pasywów z danymi księgowymi
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi
  • Sprawdzanie pod względem formalno-rachunkowym dokumentów finansowo-księgowych
  • Współpraca z biegłym rewidentem badającym sprawozdania finansowe jednostki
Oczekiwania:
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność, sumienność
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i odbycia szkoleń
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne LUXMED

    Imię i nazwisko*
    Aplikuję na stanowisko*
    Telefon
    Załącz CV
    Dodatkowe informacje
    Administratorem danych osobowych jest KUVERT POLSKA Spółka z o.o., ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.