Magazynier – Gmina Zbąszyń

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem oraz uprawieniami, a także bez uprawnień. Pracownicy zainteresowani uzyskaniem uprawnień w trakcie pracy, muszą przejść okres próbny. Krótko o pracy na naszych magazynach: Załadunek i wyładunek. Odbiór wyrobów gotowych z produkcji oraz dowóz materiałów i półproduktów na hale produkcyjne. Magazyn wysokiego składowania. Posiadamy wózki akumulatorowe: widłowe jezdne, dyszlowe, łapowe roli papieru oraz widłowe wysokiego składowania.
Opis stanowiska:
  • Przyjmowanie, magazynowanie i wydawanie materiałów i wyrobów,
  • Prowadzenia ewidencji stanów magazynowych,
  • Kontrola przechowywanych wyrobów w magazynie,
  • Oznakowanie i identyfikowanie materiałów, wyrobów i odpadów w magazynie,
  • Nadzór nad niezgodnościami dotyczącymi wyrobów gotowych w magazynie,
  • Nadzór nad wyposażeniem magazynowym.
Oczekiwania:
  • Uprawnienia na wózki widłowe*
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Dobre umiejętności organizacyjne, sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność oraz predyspozycje do pracy w zespole
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i odbycia szkoleń (np. pierwszej pomocy przedmedycznej, uprawnienia na wózek widłowy)
  • Świadczenia socjalne (pożyczki nieoprocentowane, bony świąteczne, kolonie dzieci, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Kasa zapomogowo- pożyczkowa
  • Dobrą atmosferę i kulturę pracy
  • Ubezpieczenia grupowe na życie
  • Opiekę zdrowotną
  • Możliwość uczestnictwa w opiece medycznej Luxmed

    Imię i nazwisko*
    Aplikuję na stanowisko*
    Telefon
    Załącz CV
    Dodatkowe informacje
    Administratorem danych osobowych jest KUVERT POLSKA Spółka z o.o., ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.