Planista produkcyjny – Gmina Zbąszyń

Planowanie pracy załóg maszyny do produkcji kopert i toreb papierowych, drukarek rolowych fleksograficznych oraz offsetowych, a także maszyn pomocniczych np. gilotyny.
Opis stanowiska:
  • Planowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • Planowanie pracy na maszynach
  • Monitorowanie stanu zapasów
  • Tworzenie analiz i statystyk produkcyjnych
Oczekiwania:
  • Dobre umiejętności organizacyjne, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Praca w zespole
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia oparte o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i odbycia szkoleń (np. pierwszej pomocy przedmedycznej)
  • Świadczenia socjalne (pożyczki nieoprocentowane, bony świąteczne, kolonie dzieci, dofinansowanie do wypoczynku)
  • Kasa zapomogowo- pożyczkowa
  • Przyjazną atmosferę i kulturę pracy
  • Ubezpieczenia grupowe na życie
  • Opiekę zdrowotną
  • Możliwość uczestnictwa w opiece medycznej Luxmed

    Imię i nazwisko*
    Aplikuję na stanowisko*
    Telefon
    Załącz CV
    Dodatkowe informacje
    Administratorem danych osobowych jest KUVERT POLSKA Spółka z o.o., ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.