Referent ds. wysyłki

Poszukujemy referenta do spraw wysyłki
Opis stanowiska:
  • Planowanie dostaw wyrobów do klientów i realizacja wysyłek w terminach ustalonych z klientami, awizacje
  • Wydawania wyrobów gotowych i artykułów handlowych
  • Prowadzenie prawidłowej gospodarki magazynowej wyrobów gotowych i artykułów handlowych we współpracy z księgowością, produkcją, działem sprzedaży i transportem
  • Prowadzenia ewidencji stanów magazynowych wyrobów gotowych i artykułów handlowych
  • Planowania i organizacji transportu zewnętrznego i wewnętrznego wg stawek opłacalności
  • Wystawiania faktur i wszelkiej dokumentacji związanej z eksportem
  • Wprowadzania do systemu komputerowego faktur na zakup kopert i toreb z kraju i krajów UE
  • Realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowych
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy lub wyształcenie w tym zakresie
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Umowę o pracę – pełen etat
  • Korzystne warunki wynagradzania
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i odbycia szkoleń
  • Dobrą atmosferę i kulturę pracy
  • Ubezpieczenia grupowe na życie UNIQA
  • Możliwość uczestnictwa w pakietach medycznych Luxmed

    Imię i nazwisko*
    Aplikuję na stanowisko*
    Telefon
    Załącz CV
    Dodatkowe informacje
    Administratorem danych osobowych jest KUVERT POLSKA Spółka z o.o., ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ. Wszystkie dane osobowe są przetwarzane i chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwanym również RODO.